تعداد ویدیو

اختتامیه نخستین جشنواره موسیقی اقوام در کامیاران
در حال بارگذاری...

اختتامیه نخستین جشنواره موسیقی اقوام در کامیاران

به گزارش بانه تی وی؛ اختتامیه نخستین جشنواره ملی موسیقی اقوام ایرانی که با هدف نشاط اجتماعی و همبستگی اقوام به میزبانی شهر کامیاران برگزار شد، روز گذشته به پایان رسید.

فرماندار کامیاران با بیان اینکه این جشنواره با حضور چهره‌های شاخص موسیقی آیینی و سنتی اقوام ایرانی برگزار شد، افزود: کامیاران به عنوان نخستین میزبان این جشنواره نقش مهمی در افزایش معرفی فرهنگ بومی محلی ایفا کرد.

الماسی گفت: نوا‌های موسیقی اقوام ایرانی در شهر کامیاران به صدا درآمد و مردم شاهد همبستگی و نزدیکی فرهنگ‌های گوناگون بودند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کامیاران با بیان اینکه جشنواره نقش مهمی در بازنمایی رنگین کمان اقوام ایرانی دارد، گفت:  ۱۴ گروه از استان‌های مختلف کشور در این رویداد فرهنگی و هنری حضور دارند.

زبیر حسین‌پناهی افزود: این جشنواره با اجرای کارناوال گروه عروسکی از تهران با لباس اقوام ایرانی روز چهارشنبه ۲۱ اریبهشت آغاز و روز ۲۳ اردیبهشت هم با حضور مسئولان استانی به کار خود پایان داد.

۱۴ گروه موسیقی از استان‌های کردستان، کرمانشاه، گیلان، خراسان، آذربایجان، بوشهر و لرستان در این جشنواره حضور دارشتند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما کردستان


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/banehtv/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به اختتامیه نخستین جشنواره موسیقی اقوام در کامیاران امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...